Sorry, this entry is only available in Hungarian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB Cargo-UNI Győr 61–75 (22–16, 20–26, 12–15, 7–18)

Zalaegerszeg, bronzmérkőzés, 600 néző. V.: Győrffy, Praksch, Farkas G.

ZTE: KOZIAR 16/6, Gorjanácz, JEFFERY 18/3, Hegedűs-Őri 6, Parker 7. Cs.: Pavel 11, Gáspár-Szalay 3/3, Kovács G., Vincze V., Liska. Edző: Gáspár Dávid.

UNI Győr: Laklóth 6/6, FIELDS 14/3, Varga Zs. 2, Krivacevic 10, Goree 8. Cs.: Török Á. 3, SZTEPANOVA 17/3, CZANK 10/6, Nagy-Bujdosó 5/3, Markó, Szabó P., Simon A. Edző: Sandro Orlando.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–0 az UNI Győr javára.

Az első félidőben a hazaiak kezdtek jobban a családi okok miatt Simon Zsófiát nélkülöző csapatunk ellen. A ZTE 11-2-vel nyitott, s még 30-21-nél is kézben tartotta a mérkőzést. Sandro Orlando időkérése után összekaptuk magunkat, s a nagyszünetben már döntetlen volt az állás. A fordulást követően már inkább mi vezettünk, a hajrában pedig fel is őröltük a szűkebb rotációt alkalmazó hazai csapatot, ezzel pedig megszereztük a harmadik helyet.

Gáspár Dávid: – Csodálatos szezonon vagyunk túl, óriásit játszottak a lányok végig ebben a bajnokságban. A bronz ugyan nem jött össze, emiatt most egy kicsit szomorúak vagyunk, ugyanakkor örülünk is, hogy eddig eljutottunk. A Győr csapatának gratulálok a sikeréhez,  de mi is megpróbáltunk mindent.

Sandro Orlando: – Nem kezdtük jól a mérkőzést, de a szünet után jobban védekeztünk és támadtunk. Boldog vagyok, mert mindenki, aki játszott, eredményes volt. Ez volt a különbség, hogy az ellenfélnél csupán hat-hét játékos volt, nálunk tíz. Gratulálok a ZTE-nek, mert jó csapat, és nehéz volt ellene játszani.